Manos rados bija situācija, kur bija jauns pāris. Negaidīta grūtniecība, nav precējušies, baidās stāstīt ģimenei, jo nosodīs. Tajā laikā bija cilvēks ārpus ģimenes, kāda sieviete, kura īpaši kalpoja šādām māmiņām, jaunām meitenēm un iedrošināja, saglabājiet bērniņu. Nebaidieties stāstīt ģimenei, un tad, kad izstāstīja ģimenei, protams, ka bijām ļoti pretim nākoši, teicām, ir jāsaglabā bērniņš, tā ir dzīvība. Paldies Dievam, ka viņi saņēmās drosmi un ļāva bērniņam ienākt un tagad ir precējušies un ir vēl bērni.
Nereti pārmet sievietei, kāpēc viņa negrib saglabāt dzīvību, bērniņu un kā viņa tā drīkst izturēties, bet bieži tā problēma ir tā, ka viņa ir viena pati. Viņa ir pamesta likteņa varā. Viņa ir pamesta ar to problēmu un, ja viņai nav līdzās stiprs vīrs, fiziski, bet iekšēji, garīgi, stiprs vīrs, tad viņā rodās nedrošības sajūta un viņai rodas liels jautājums, vai es to bērniņu gribu.
Tāpēc mēs šobrīd BPI DRAFT organizējam nometnes puišiem, kā arī sākām organizēt nometnes vīriem. Tur nāk daudz tie stāsti, kāpēc tas vīrietis nespēj būt kā vīrietis un kā tēvs. Nereti viņa problēma ir bērnībā, viņa paša attiecības ar savu tēvu, kuras nav bijušas. Viņi nav dzirdējuši no sava tēva vārdus: “Es tevi mīlu”. Līdz ar to viņš baidās, viņš pat nezina kā būt tēvam, būt vīram savā ģimenē un tiklīdz viņš saskaras ar tādu lietu kā bērniņš, viņš vienkārši ir gatavs iet prom un nav gatavs uzņemties atbildību. Diemžēl tādu vīriešu mums ir ļoti daudz šobrīd sabiedrībā.
Saruna ar Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskapu, četru bērnu tēti, Kasparu Šternu.