Latvijas Kristīgais Radio
Meklēt

LKR televīzija

 

Tēva un dēlu attiecības
Lepnas acis Dievs pazemo
Ko darīt, kad pazūd grasis?


Izdrukai

Arhīvs

Bibliskā aritmētika

Raidījumu vada:
Pēteris un Ina Urtāni

Piektdienās 17.15

Raidījumā Bibliskā aritmētika Par biznesu, attiecībām, darbu un personīgo izaugsmi Dieva Valstībā.

Tu jautāsi kāpēc tāds nosaukums?
Aritmētika (grieķu: αριθμός, arithmós — ‘skaitlis’) ir vecākā un viselementārākā matemātikas nozare, kuru izmanto gandrīz jebkurš cilvēks sākot no vienkāršu ikdienas matemātisku darbību veikšanas līdz pat moderniem zinātnes un uzņēmējdarbībasaprēķiniem.
Bibliskā aritmētika - Dievam ir savi likumi,kuri ir darbojas un ir tikpat precīzi kā reizrēķins.

Raidījuma mērķis: palīdzēt Tev izprast un atgādināt Dieva svētības principus Tavam biznesam, attiecībām, darbam un personīgai izaugsmei.

Katrā raidījumā mēs apskatām :
- kādu svarīgu un dzīvi izmainošu tēmu
- ieklausāmies, ko par to saka Dieva vārds,
- saņemam praktiskus ieteikumus
- dzirdam liecības no cilvēkiem kā šie padomi maina viņu dzīves.

Arī tu esi aicināts iesaistīties šī raidījuma veidošanā, daloties savās atziņās, liecībās un pārdomās raidījuma Facebook lapā - Bibliskā aritmētika.Pieteikties uz podcast podcast
Pievienot iTunes

12.jan.2018


5.jan.2018


29.dec.2017

"Atskats uz 2017.gada raidījumiem"

Šajā raidījumā sniegsim ieskatu un nelielu kopsavilkumu par visiem iepriekšējiem Bibliskās Aritmētikas raidījumiem.


15.dec.2017

"Lielākā vērtība- cilvēki"

Veido sev par ieradumu, lai katrs cilvēks saskarē ar Tevi justos īpašs, svarīgs un novērtēts - izrādot cilvēcīgumu un mīlestību.


8.dec.2017

"Svarīgie 4 jautājumi"

 Ir izdalīti 4 svarīgi jautājumi, kurus mēs visi neapzināti, pastāvīgi jautājam viens otram.
Mēs uzdodam šos jautājumus cilvēkiem, kurus mīlam, mēs uzdodam tos jautājumus, profesionāļiem un cilvēkiem ar kuriem mēs saskaramies ikdienā, katram: kasierim, kurš pieņem mūsu kafijas pasūtījumu, vecāka gadagājuma sievietei, kas sēž pretī vilcienā.


1.dec.2017

"Labdarība (došana no sava)"

Mēs katrs varam visu no šiem trīs:
1-Dot laiku
2-Dot talantus
3- Dot finanses
Mūsu došana ne tikai parāda Dieva raksturu pasaulei, bet arī mums pavairo ticību. Kad mēs esam gatavi dot, mēs paziņojam, ka mūsu ticība nav atkarīga no materiālajām lietām. Tā vietā mēs parādām, ka mūsu ticība ir Dievā, kas vienmēr ir uzticīgs.


24.nov.2017

"Prioritātes"

Ja Tev tagad būtu jāuztaisa saraksts ar svarīgākām prioritātēm Tavā dzīvē, kā tās izskatītos? Izveido šo sarakstu!
Prioritātes kristiešu dzīvē:
1. prioritāte: Dievs
2. prioritāte: laulātais (vīrs/sieva)
3. prioritāte: bērni
4.Prioritāte : Darbs
5.Prioritāte: kalpošana


17.nov.2017

"Bailes"

Studējot Dieva Vārdu mēs redzam, ka vislielākās cīņas, ar kurām saskaramies dzīvē, ir bijušas sakņotas bailēs. Nedrošība, zema pašcieņa, slikts sevis paštēls, noraidījums un daudz vairāk - tie visi sakņojas bailēs. Bailes nav no Dieva. Tātad, kā Tu stājies pretīm savām bailēm? Cīnies pret bailēm ar plānu!


10.nov.2017

"Spēks šodienā un tagad"

Mūsu sabiedrībai ir tendence iegūt "rītdienas" mentalitāti par dzīvi, tai skaitā par sapņiem un mērķiem. Mēs turpinām domāt, ka nākotne ir tik tālu.
Svarīga ir katra diena. Katra diena, kad pamodies un dari savas lietas, ir ļoti svarīga un nozīmīga. Kāpēc? Tāpēc, ka mūsu laiks šeit uz zemes ir ierobežots.


3.nov.2017

Raidījumu vada: Ina un Pēteris Urtāni
Raidījuma tēma: "Mērķi un plāns" Mērķu un plānu saraksta izveidošana ir veiksmīgu cilvēku ieradums. Plāns palīdz neskatīties uz pagātni, bet  virza fokusu uz tagadni un nākotni


27.okt.2017

Raidījumu vada: Ina un Pēteris Urtāni
Raidījuma tēma: "Biznesa sākšana" Mēs vēlamies, lai tu rastu iedvesmu no Dieva Vārda. Tava ticība sev un tavam biznesam ir ilgtermiņa panākumu atslēga, jo biznesa sākšana ir arī garīgs ceļojums


20.okt.2017

Raidījumu vada: Ina un Pēteris Urtāni
Raidījuma tēma: "Nekādu atrunu" Izbeidz visas atrunas! Pārtrauc meklēt, kā ierobežot vai diskvalificēt sevi! Izbeidz meklēt iemeslus, kāpēc tas nedarbojas un tev neizdodas! Sākot ar šo brīdi, vairs nekādu atrunu!


13.okt.2017

Raidījumu vada: Ina un Pēteris Urtāni
Raidījuma tēma: "Personīgā atbildība" Uzņemoties personīgu atbildību, tu vari kontrolēt un sasniegt savā dzīve augstāku līmeni. Būdams atbildīgs, tu veido dzīvi, kādu vēlies dzīvot.


6.okt.2017

Raidījumu vada: Ina un Pēteris Urtāni
Raidījuma tēma: "Dienas kārtība un tavi ieradumi" Visveiksmīgākajiem cilvēkiem pasaulē ir īpaši ieradumi un dienas kārtība, kas viņiem ir devusi panākumus. Patiesība ir tāda - gudri plānojot savu dienu, tu vari mainīt visu savu dzīvi.


29.sep.2017

Raidījumu vada: Ina un Pēteris Urtāni
Raidījuma tēma: "Investē savā raksturā, nevis savā komfortā" Vienmēr, kad tu izlieto savu naudu, lai nopirktu grāmatu, kas palīdzēs tev augt, aizej uz semināru, noklausies audio grāmatu, tu esi ieguldījis tajā, ko mēs varētu saukt par tavu izaugsmes fondu.


22.sep.2017

Raidījumu vada: Ina un Pēteris Urtāni
Raidījuma tēma: "Investēšana sevī". Investēšana sevī ir visrentablākais ieguldījums, ko tu jebkad vari veikt. Šī ir vienīgā investīcija, kurai ir garantēts 100% ieguvums un paliekošs rezultāts visai tavai dzīvei.


15.sep.2017

Raidījumu vada: Ina un Pēteris Urtāni
Raidījuma tēma: "Komforta zona" Ikreiz, kad tu gatavojies pāriet jaunā līmenī savā dzīvē, biznesā, darbā un arī attiecībās, tas tev prasīs atstāt savu komforta zonu.


9.sep.2017

Raidījumu vada: Ina un Pēteris Urtāni
Raidījuma tēma: "Esi par pasaules gaismu!" Bībele sauc mūs par pasaules gaismu. Kā gaisma mēs norādām cilvēkiem uz Dievu, ne tikai ar saviem vārdiem, bet ar darbiem, attieksmi pret finansēm, cilvēkiem, jebkurā dzīves situācijā un vietā.